Hakkımızda

ATOM BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM İTHALAT İHRACAT SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. 

 

ATOM BİLİŞİM  sektöründe 14 yıllık  tecrübesi ile ürün ve hizmet üretmektedir. Bilgisayar üretimi ile DRAGOS ve TURBOX markasını Türkiye'ye kazandırmıştır. 
Bunun yanın da, yüzlerce markanın da tedarik ve satışını yapmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin teknoloji ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
 
Müşterilerinin güveni, satışını yaptığı ürünlerin kalitesi ile her gün büyümekte olan ATOM BİLİŞİM SİSTEMLERİ, konusunda profesyonel 55 personele sahiptir.
Türkiye genelin de, ürün ve hizmet dağıtımında ortak çözüm ürettiğimiz, 650 bayi ağını her gün daha da fazlalaştırmak tadır.
ATOM BİLİŞİM SİSTEMLERİ, hem kurumsal hem de bireysel müşterilerinin memnuniyetini, başarı olarak görmektedir. 

ATOM BİLİŞİM SİSTEMLERİ, İstanbul  Kağıthane 3.500 m2 merkez mağazasın da siz değerli müşterilerini ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır. 
Sizler de binlerce müşterimiz gibi, ihtiyaç duyduğunuz teknoloji ürünlerine, en uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz.
  

ATOM BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM İTHALAT İHRACAT SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. 

ATOM BİLİŞİM produces products and services with 14 years of experience in the IT area.Our own computer production has brought the brand to Turkey with DRAGOS
and TURBOX. In addition, Atom supplies and sells hundreds of brands.With Atom's wide product range, Atom meets the technology needs of his customers.

ATOM BİLİŞİM SİSTEMLERİ, growing daily with the trust of customers and the quality of their products, have 55 professional personnel.
In Turkey, there are 650 dealers in the products and services it produces joint solution delivery. Dealer network grows everyday.

ATOM BİLİŞİM SİSTEMLERİ, considers both the corporate and individual customer's satisfaction as success.
In Istanbul Kağıthane 3.500 m2 in the center store we will be pleased to welcome you esteemed customers.You may also like our thousands of customers, product technology
you need to, you can have at the most affordable cost